1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Nasze misje do ściągnięcia

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 9 • Strona 1 z 1

Nasze misje do ściągnięcia

Postprzez majama » 29.04.06, 22:43

Może ktos lubi grac na multi to mu sie przyda miec takie żródło dodatkowych misji. Sam zrobiłem dwie misje, do trybu multiplayer.

mozna je pobrac stad:
http://republika.pl/majama/store/missions.zip
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez majama » 15.05.06, 14:56

Dorzuciłem jedna misje, czyli juz oferuje wszystkim chetnym 3 misje swojej produkcji. Poprawiłem tez wcześniejsze misje pod wzgledem lepszej grywalności rankingowej na multiplayer.
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez The Edge » 16.05.06, 09:48

majama napisał(a):Dorzuciłem jedna misje...
Będę mógł je u siebie odpalić? ;) Zapis w trakcie odpada? :roll: :D
The Edge
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 20.04.06, 10:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez majama » 16.05.06, 20:51

Chyba kazdy moze je odpalic, ale zaloz gre dal wielu graczy, nawet jak nie masz sieci. W misjach multiplayer nie ma zapisu w trakcie.

I sciagnij jeszcze raz bo poprawiłem leciutko ostatnia misje aby byla ciekawsza.
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez FarszU » 16.05.06, 20:55

Przyznam że misja "Grey Day In Norway" czy jakos tak jest eXtremalnie ciekawa :] ( przynajmniej mi sie bardzo podoba ) i gorąca polecam granie owej misji :)
FarszU
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 63.000 BRT

Dołączył(a): 12.05.06, 21:39
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez The Edge » 17.05.06, 07:28

majama napisał(a):I sciagnij jeszcze raz.
Oczywiście ;)
....ale opinii to już pewnie nie będzie, skoro nie ma zapisu <laickie prawdy> :D Ale pamiętaj, że U-108 był pełen chęci; zgubiła go wysokość masztu ;)
The Edge
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 20.04.06, 10:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez majama » 01.11.06, 17:53

Dodałem nowa misje do pakietu swojej radosnej twórczości :)
Misja nazywa sie Grey day 2 i dzieje sie dwa dni po misji Grey day in Norway. tym razem wrogie konwoje wracaja w strone wysp brytyjskich a my jesteśmy razem z naszym stadem skierowani do przechwycenia tych konwojów. Wróg jest daleko wiec nie jest powiedziane że każdy wogóle go musi spotkac. Misja wymaga wspólpracy, najpierw trzeba odszukac cel, powiadomic reszte grupy przez radio, zebrac sie i atakowac. Rozgrywka dla bezrbotnych bo trzeba grac jakies 5 godzin a można nawet i cała dobę.
link ten sam powyżej:
http://republika.pl/majama/store/missions.zip
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez majama » 02.11.06, 16:44

Wczoraj misja przeszła pierwsze testy. Testowałem ja z kolega marco551. Rzucilo nas ponad 54km od siebie, ale opracowaliśmy swoj system wspolrzednych (gra ma to niedopatrzenie ze mozna sie zlokalizowac tylko w jakims sektorze, nic dokładniej). Marco juz po 50 minutach zameldowal że złapal kontakt. Pedziłem w jego strone a on badal co to jest. po 3 godzinach Marco nadawal o skladzie konwoju i wyznaczylismy sobie rejon do ataku, taki zeby wszyscy zdazyli tam dotrzec i zeby nie bylo calkiem płytko. Miałem spora radoche gdy po kilku godzinach ujrzałem w lornetce pierwszy kształt na wodzie w tym patrolu: niemiecka okret podwodnt typu VIIB - czyli jednostke marco. Przy podejsciu do ataku marco polegl od pierwszego niszczyciela i przygnebil sie troche, bo scigał konwoj 3 godziny a nie oddal strzalu. Ja Przeprowadzilem atak zatapiajac jeden wrogi statek a dwa inne uszkadzajac. Potem zakonczylismy gre, ten konwoj juz odplywal, a szukanie innych zajeloby moze nastepne kilka godzin, nie chcialem grac sam i bylo późno. Mieliśmy ciekawe zdarzenie, bo pojawil sie w rejonie wygenerowany losowo przez gre nieiecji merchant i zostal rozstrzelany przez eskorte brytyjskiego konwoju.

Szukam chetnych na rozegranie tej misji kiedys na cały dzien lub cała noc (tak z 8 godzin grania rezerwujcieconajmniej), oczywiście tylko weekendy lub świeta wchodza w rachubę. najlepiej jakbysmy znależli kogos z mocnym łaczem na hosta.
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez majama » 03.02.07, 19:24

Przerobiłem troszke wszystkie misje aby byly do pogrania w tradycyjnych rozgrywkach multiplayer (2-3 godz), takich jak Polish Run. Bierzcie i testujcie :)
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin


Posty: 9 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości