1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

malowane u-booty (skiny)

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 28 • Strona 2 z 21, 2

Postprzez evan82 » 03.11.07, 01:53

Jeżeli komuś się ten fubar spodoba, to jeżeli można wrzucę tutaj spakowany.
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez evan82 » 03.11.07, 02:09

boch napisał(a):p[otrzebuje waszej pomocy, gram na GWXie i strasznie draznia mnie czyste, wrecz przesadzone u-booty, czy to IIa czy VIIb czy IXb wszystkie bez rdzy i wygladajace malo realistycznie, w katalogu data/submarine/UII sa rozne pliki NSSuII , ale moge otworzyc tylko jeden, TGA, na nim nic nie widze, jak podmienic i ktore pliki aby mial znowu zardzewialy okret. mam stra instalke SH3 gdzie skiny mi sie podobaly


Musisz mieć program który konwertuje TGA i czyta format TGA
Format TGA (targa) to też format graficzny jak JPEG. Pliki graficzne do wszystkich U-Botów są zawarte w folderze gry SH3 Silent Hunter III/Data/Textures/TLow res. Jest też tam folder TNormal, i to do niego wystarczy podstawić nowe skiny. W TLow Res są oryginalne i nic z nimi nie trzeba robić. Jeżeli masz nowe fubary to podstaw je do folderu TNormal.
UWAGA!!! Przed jaką kolwiek operacją najlepiej skopiuj cały folder Textures, by nie stracić żadnych danych.
Ja też nie lubię okrętów które wyglądają "zbyt świeżo" :wink:
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez evan82 » 03.11.07, 02:33

boch napisał(a):p[otrzebuje waszej pomocy, gram na GWXie i strasznie draznia mnie czyste, wrecz przesadzone u-booty, czy to IIa czy VIIb czy IXb wszystkie bez rdzy i wygladajace malo realistycznie, w katalogu data/submarine/UII sa rozne pliki NSSuII , ale moge otworzyc tylko jeden, TGA, na nim nic nie widze, jak podmienic i ktore pliki aby mial znowu zardzewialy okret. mam stra instalke SH3 gdzie skiny mi sie podobaly


Jeżeli masz oryginalną stara instalkę,(Tę gdzie masz swoje ulubione skiny do U-Botów). to po prostu zainstaluj grę jeszcze raz.PODKREŚLAM JESZCZE RAZ, ze oryginalne skiny do U_Botów są w folderze Silent Hunter III/Data/Textures/TLow res. Nie znajdziesz ich w folderze Submarine. Tam jest dla każdego U-Bota plik TGA, ale zawiera info między innymi o przyrządach nawigacyjnych mapy, i ma inne zadania. Jeżeli będziesz chciał zainstalować całą grę od początku lub będziesz po prostu zmuszony to zrobić by odzyskać swoje dawne skiny to najpierw skopiuj zapisane gry folder SH3 pod ikoną Mój komputer/Dokumenty/SH3 - no tak przynajmniej jest u mnie. Program którym skonwertujesz TGA do postaci JPEG by obrobić to w np. Photoshopie, a później z powrotem do TGA nazywa się ACDSee9Photomenager, i w cale nie jest lipny.
Poszukaj np. na Torrentach. :wink:
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Posty: 28 • Strona 2 z 21, 2

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron