1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Living SH3 mod - proszę o pomoc

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 5 • Strona 1 z 1

Living SH3 mod - proszę o pomoc

Postprzez barel » 07.08.07, 00:02

Witam gorąco wszystkich pasjonatów okrętów podwodnych :) . Chcę zainstalować Living SH3 mod, jednak nie mogę trafić na link, z którego można szybko zassać dodatek. Plik na stronie autora waży 200MB, a zasysa się z prędkością 10KB/s (filefront.com, mam łącze 1Mbit) :( Czy zna ktoś lepsze źródło??? Obecnie używam RuB 1.45 i dalej narzekam na brak ruchu w alianckich portach. Jeżeli nie LSH3 mod, to może jesteście w stanie polecić mi coś innego??? Tak, żeby w porcie wroga można było spotkać cokolwiek, chociaż mały frachtowiec... Sami wiecie że z tymi pustkami to spora przesada :lol: . Dużo tu było pisane o Grey Wolves, jednak mam za słaby sprzęt żeby go udźwignąć.. Posiadam dodatek U-boot Morze Śródziemne (naiwnie kupiłem, nie używam) - tam porty wroga są pełne- jednak za chiny nie wiem jak z instalki wyekstrahować to co mnie interesuje. Przewertowałem forum, jednak nie znalazłem rozwiązania problemu, stąd prośba.

p.s. Czy ktoś ma doświadczenie z gry na RuB 1.45 i LSH3 jednocześnie??? Nie gryzą się???

Z góry dzięki za pomoc, Pozdrawiam
barel
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 50.000 BRT

Dołączył(a): 06.08.07, 23:47

Postprzez Rabed » 07.08.07, 09:44

Ja bym ci polecał moda NYGM zamiast RuBa
Rabed
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 80.000 BRT

Dołączył(a): 27.10.06, 20:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez barel » 07.08.07, 10:30

A jak jest z alianckimi portami w NYGM ??? Mam ściągnięty, ale na razie czeka na lepsze czasy:). Może akurat...
barel
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 50.000 BRT

Dołączył(a): 06.08.07, 23:47

Postprzez Rabed » 07.08.07, 10:41

To już nawet nie chodzi o porty ale o "świeżość" :). RuB nie jest już uaktualniany chyba od roku (może i dłużej) a ostatnia aktualizacja do NYGM ukazała sie ze 2 miesiące temu.
Rabed
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 80.000 BRT

Dołączył(a): 27.10.06, 20:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez barel » 07.08.07, 12:32

Dzięki za radę, NYGM jeszcze zostanie przeze mnie doceniony :lol: . Jednak teraz najbardziej zależy mi na modzie dodającym statki i okręty w portach. Harbour traffic byłby super, tylko na cholerę mi własne niszczyciele i nieustające meldunki o kontaktach przy własnej bazie, podczas gdy u wroga bez zmian... :evil:
barel
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 50.000 BRT

Dołączył(a): 06.08.07, 23:47


Posty: 5 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron