1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 8 • Strona 1 z 1

Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez Porfiry » 19.07.10, 13:11

Witam wszystkich podwodniaków :).

Mam małe pytanko - kupiłem dawno temu oryginalne wydanie SHIII - niestety, zabezpieczone jest starforcem starej generacji więc o grze na x64 nie ma co myśleć:/ (to pewnie nagroda za wsparcie polskich dystrybutorów oraz wydawcy :twisted: ). Ale dość żalów - mam dwa proste pytania :mrgreen: :

1. Czy SH3 z kolekcji klasyki nadal zainfekowany jest starforcem?. Nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, nawet w cenedze nie wiedzą, heh.

2. Czy SH4 z pomarańczowej kolekcji klasyki posiada jakieś zabezpieczenia?.

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Porfiry
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 19.07.10, 13:01

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez supertux » 19.07.10, 23:00

Silent Hunter 3 z Kolekcji Klasyki chyba nie posiada tego zabezpieczenia ( tak gdzieś się kiedyś doszukałem, na jakimś forum).
Mogę ci tylko powiedzieć, że od niedawna sam posiadam oryginał, właśnie z KK.
Najpierw zrobiłem obraz płyty (coby jej nie męczyć) , zamontowałem w wirtualnym napędzie, zainstalowałem i gram.
Gra śmiga elegancko bez płyty, chyba o to chodzi jak rozumiem.
Jeśli chodzi o SH czwórkę to nie mam pojęcia (nie posiadam).
Mam nadzieję, że coś pomogłem.
supertux
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 05.05.10, 13:01

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez Porfiry » 20.07.10, 00:31

Hm, ja też mam obraz ;) i chodzi bez płyty (tzn omija zabezpieczenie). Pytanie czy podczas pierwszego uruchomienia pojawia się szary boxik i prosi o wpisanie kodu? Czy gra chodzi bez płyty w napędzie (także wirtualnym)?. Czy podczas pierwszego uruchomienia/instalacji gra prosi Cię o restart?.
Porfiry
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 19.07.10, 13:01

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez supertux » 20.07.10, 11:18

Nie rozumiem tego porozumiewawczego mrugnięcia. Jak napisałem powyżej grę nabyłem w sklepie internetowym za 14,90 o ile dobrze pamiętam (cena samej gry bez przesyłki). Dzisiaj można ją kupić jeszcze taniej, wystarczy dobrze poszukać. Odpowiadając:
1.czy podczas pierwszego uruchomienia pojawia się szary boxik i prosi o wpisanie kodu? - NIE
2.Czy gra chodzi bez płyty w napędzie (także wirtualnym)? - TAK
3.Czy podczas pierwszego uruchomienia/instalacji gra prosi Cię o restart? - już teraz nie pamiętam, ale chyba NIE prosiła.
supertux
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 05.05.10, 13:01

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez Porfiry » 20.07.10, 23:34

Faktycznie, ten " ;) "wyszedł "trochę" głupio :> - ale spokojnie, grę mam oryginalną, a z tego co napisałeś wyżej wynika, że wersja z KK nie ma starforce'a (brak wymogu nośnika do uruchomienia gry oraz brak kodu).

Dziękuję za pomoc.
Porfiry
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 19.07.10, 13:01

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez wolfx » 21.07.10, 17:30

SH III z KK nie ma żadnego zabezpieczenia instalujesz płytkę chowasz do pudełka odpalasz "suchego" i topisz ile się da :D
wolfx
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 14.000 BRT

Dołączył(a): 06.11.08, 18:18

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez pw524 » 26.07.10, 19:23

Ja mam ten oryginał ze Starforce i kolekcję klasyki. Kolekcja klasyki nie ma zabezpieczeń ale sa z nią różne problemy . Najlepszym wyjściem jest scrackować to oryginalne wydanie ze starforce. Skoro jest już wydanie bez zabezpieczeń a ty kupiłeś oryginalna płyte ze starforce to crackowanie takiego wydania nie uwazam za piractwo.Sam mam tak zrobione i jest super, lepiej niż na KK gdzie po wgraniu modów gra potrafi zgłupiec i się wieszać. Trzeba tylko poeksperymentować co najpierw mą być wgrane czy path 1,4 czy cfack teraz nie pamiętam co ma być pierwsze, jeśli się pomyli kolejność crack nie działa.
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolekcja klasyki i pytanko o SHIV z PKK.

Postprzez Gunter Hessler » 28.05.11, 12:05

Możesz nawet skopiować całą zawartość płyty. Kliknąć prawym przyciskiem na płytę i kopiuj zarówno w III jak i IV
Gunter Hessler
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 32.000 BRT

Dołączył(a): 11.01.11, 18:00


Posty: 8 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości