1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jak uciekać ?

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 81 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Postprzez dragonfly » 12.06.06, 05:56

Jeśli Cię nie trafia to nie ma powowdów do paniki. Uciekaj na Silent Running i na Kleine Fahrt. Rób często zwroty, które są dostępne pod rozkazami sternika (Knuckle i Double Knuckle). W momencie kiedy przepływa nad Tobą dawaj na największe obroty silnika i wal zwrot. Potem zwalniaj znowu do minimalnych. Po jakimś czasie odpuści.

Najczęściej kiedy jest się na sporej głębokości to jest się nie do ruszenia, bo eskorta wali "na czuja". Najgorsza sytacja jest wtedy, kiedy dopiero idzie się na głębię, a niszczyciel właśnie wali na nas. Wtedy najłatwiej o poważne uszkodzenia.

Masz 1943 rok więc łatwo nie bedzie. Uważaj na "jeże" - to zabójcza broń...
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Tal-Rash » 12.06.06, 06:00

Hehe. Korweta jedna odpłynęła został mi tylko Hunt III. Po 2 godzinach uciekania wyszedłem szybko na preryskopową i przycedziłem mu z magnetyka :)
Jestem wolny :)
Korweta odrazu wróciła ale on na 220m mnie nie wykryła.
Kadłub 95% działka przeciwlotnicze oraz 105mm zniszczone. Załoga cała.
Płynę to kwadratu CC21 ;)
Tal-Rash
Leutnant zur See
 
Tonaż: 132.000 BRT

Dołączył(a): 11.10.05, 22:26
Lokalizacja: Piła

Postprzez Kapitan Łukasz » 13.06.06, 21:58

Tal-Rash napisał(a):Hehe. Korweta jedna odpłynęła został mi tylko Hunt III. Po 2 godzinach uciekania wyszedłem szybko na preryskopową i przycedziłem mu z magnetyka :)
Jestem wolny :)
Korweta odrazu wróciła ale on na 220m mnie nie wykryła.
Kadłub 95% działka przeciwlotnicze oraz 105mm zniszczone. Załoga cała.
Płynę to kwadratu CC21 ;)


Hehe,czyli jednak desperata wybrałes 8)
Gratulacje trafienia :wink:
Kapitan Łukasz
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 97.000 BRT

Dołączył(a): 11.04.06, 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez majama » 21.01.07, 12:28

To jest naciagane że tak łatwo zatapia sie niszczyciele w tej grze. Lepiej opracowujcie techniki jak im uciec.
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Walka z konwojami

Postprzez GeneralOberst » 08.12.07, 15:36

Mam problem. A mianowicie jestem w dość nie przyjemnej sytuacji. Zaatakowałem konwój, zatopiłem kilka okrętów, mam zero torped, a nade mną krąży eskorta. Jak im uciec? Jest końcówka 1943 roku i eskorta jest bardzo dobra. BTW: Czemu jak mam ciszę na okręcie to znaczek wykrywania pokazuje, że cały czas jestem widoczny/zagrożony? Radary na niszczycielach?

Wypowiedź została przyłączona do istniejącego już tematu, żeby nie robić dubli - dragonfly
GeneralOberst
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 31.10.07, 21:26

Postprzez evan82 » 08.12.07, 17:41

Chyba raczej statków. Okręty to wszystkie jednostki pływające ale bojowe czyli armii.
Po pierwsze postaraj się zejść jak najgłębiej. Pamiętaj jednak że na pewnej głębokości ciśnienie zgniecie cię. Asdic, czyli system namierzania aliantów sięga w grze do 300m, ale tak głęboko nie radzę schodzić. Natomiast im głębiej tym większą drogę mają do ciebie bomby głębinowe. :D
Eskorta po pewnym czasie będzie musiała powrócić do konwoju. :mrgreen:
Możesz także zanurzyć się pod konwój i przepłynąć na drugą stronę tam gdzie jest mniej okrętów. :D . Inny wariant to płynąć po cichu tak by unikać bomb głębinowych, a jednocześnie oddalać się od konwoju płynąc w przeciwnym kierunku. :idea:
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Posty: 81 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości