1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Dodatek do "silent hunter 3"-zawieszanie sie gry

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 5 • Strona 1 z 1

Dodatek do "silent hunter 3"-zawieszanie sie gry

Postprzez Grzegorz » 19.01.07, 18:25

Kupilem jakis czas temu dodatek do SH3"U-boat..." i w czasie przenosin z Lorien do 23 flotylli (chyba La Specia) gra sie zawiesza na panelu "transferu"-podobnie gdy plynac z misja z Lorien na patrol w rejon Malty ,wplynalem sobie do Gibraltaru( zatopilem lotniskowiec plus pancernik) podobnie gra sie zawiesila. Podjale kroki restartu nic,nastepnie na nowo zainstaowalem gry i dodatek tez nic-dodatkowo utracilem mozliowsc czytania wczesniejszych zapisow-mimo ze je nadal posiadalem.

Moze ktos z Was jest w stanie mi pomoc/doradzic? Czt jest jakis patch czy inna dostepna poprawka do polskiej wersji a ja n/jestem jej w stanie odnalesc...

Pozdrawiam:Grzegorz.

ps;mam zaintalowany patch do SH3 1.4
Grzegorz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 19.01.07, 12:13
Lokalizacja: katowice

Postprzez Raff » 19.01.07, 18:55

Niech mi kolega wybaczy, ze zasmiecam jego temat, ale czy w bazie gibraltarskiej są takie duze statki? Dopłynąć tam ciężko jak diabli, w każdym razie raz spróbowałem i gryzę piach :lol:. I poprosze o pełną nazwę dodatku, bo nie słyszałem jeszcze o nim :(.
Raff
Leutnant zur See
 
Tonaż: 195.000 BRT

Dołączył(a): 22.10.06, 08:30

Postprzez Grzegorz » 19.01.07, 20:49

Raff napisał(a):Niech mi kolega wybaczy, ze zasmiecam jego temat, ale czy w bazie gibraltarskiej są takie duze statki? Dopłynąć tam ciężko jak diabli, w każdym razie raz spróbowałem i gryzę piach :lol:. I poprosze o pełną nazwę dodatku, bo nie słyszałem jeszcze o nim :(.



Coz-pelna nazwa: "U-Boat-Morze Srodziemne"[dodatkowe misje i kampanie do gry Silent Hunter III ]. Oczywiscie,ze sa tam takie okrety-byla i jest to jedna z glownych baz Royal Navy.
Co do przeplyniecia ciesniny-poprostu na "cichej predkosci" i wzdluz wybrzeza marokanskiego.Powoli to idzie i czesto trzeba zastopowac lecz raczej sie udaje.
Lecz,wracajc do tematu-jestes w temacie co moge zrobic z tym bledem gry-szkoda tracic 4 lata kariery(1939-43-wtedy robie wymiane bazy i dupa...)

Pozdrawiam:Grzegorz.

ps;na morzu srodziemnym masz szanse na czeste spotkania z ciezkimi okretami brytyjskimi...
Grzegorz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 19.01.07, 12:13
Lokalizacja: katowice

Postprzez Raff » 20.01.07, 10:05

Grzegorz napisał(a):
Raff napisał(a):Niech mi kolega wybaczy, ze zasmiecam jego temat, ale czy w bazie gibraltarskiej są takie duze statki? Dopłynąć tam ciężko jak diabli, w każdym razie raz spróbowałem i gryzę piach :lol:. I poprosze o pełną nazwę dodatku, bo nie słyszałem jeszcze o nim :(.



Coz-pelna nazwa: "U-Boat-Morze Srodziemne"[dodatkowe misje i kampanie do gry Silent Hunter III ]. Oczywiscie,ze sa tam takie okrety-byla i jest to jedna z glownych baz Royal Navy.
Co do przeplyniecia ciesniny-poprostu na "cichej predkosci" i wzdluz wybrzeza marokanskiego.Powoli to idzie i czesto trzeba zastopowac lecz raczej sie udaje.
Lecz,wracajc do tematu-jestes w temacie co moge zrobic z tym bledem gry-szkoda tracic 4 lata kariery(1939-43-wtedy robie wymiane bazy i dupa...)

Pozdrawiam:Grzegorz.

ps;na morzu srodziemnym masz szanse na czeste spotkania z ciezkimi okretami brytyjskimi...


Ah, to Morze Śródziemne, skrót mnie zmylił. Ja w każdym razie ostro się zdziwiłem na lotniskowiec i pancernik, bo gram tylko na SHIII Commander, więc porty mogę sobie darować. Zaglądam tylko dość często do Scapa Flow, od czasu kiedy zatopiłem tam lekki krążownik i krążownik pomocniczy. Spotykam tam statki dość regularnie. Ostatnim razem jak tam wpłynąłem, zauważyłem i zniszczyłem Fiji. Wracając do tematu, to Ja czasami próbowałem przenieść się do którejś flotylli z chyba Lorient. Klikam na transfer, pokazuje "Zmieniono bazę na: null" klikam ok, klikam , klikam klikam klikam klikam klikam klikam klikam i nic...
Raff
Leutnant zur See
 
Tonaż: 195.000 BRT

Dołączył(a): 22.10.06, 08:30

Postprzez Grzegorz » 20.01.07, 12:29

Raff napisał(a):
Grzegorz napisał(a):
Raff napisał(a):Niech mi kolega wybaczy, ze zasmiecam jego temat, ale czy w bazie gibraltarskiej są takie duze statki? Dopłynąć tam ciężko jak diabli, w każdym razie raz spróbowałem i gryzę piach :lol:. I poprosze o pełną nazwę dodatku, bo nie słyszałem jeszcze o nim :(.



Coz-pelna nazwa: "U-Boat-Morze Srodziemne"[dodatkowe misje i kampanie do gry Silent Hunter III ]. Oczywiscie,ze sa tam takie okrety-byla i jest to jedna z glownych baz Royal Navy.
Co do przeplyniecia ciesniny-poprostu na "cichej predkosci" i wzdluz wybrzeza marokanskiego.Powoli to idzie i czesto trzeba zastopowac lecz raczej sie udaje.
Lecz,wracajc do tematu-jestes w temacie co moge zrobic z tym bledem gry-szkoda tracic 4 lata kariery(1939-43-wtedy robie wymiane bazy i dupa...)

Pozdrawiam:Grzegorz.

ps;na morzu srodziemnym masz szanse na czeste spotkania z ciezkimi okretami brytyjskimi...


Ah, to Morze Śródziemne, skrót mnie zmylił. Ja w każdym razie ostro się zdziwiłem na lotniskowiec i pancernik, bo gram tylko na SHIII Commander, więc porty mogę sobie darować. Zaglądam tylko dość często do Scapa Flow, od czasu kiedy zatopiłem tam lekki krążownik i krążownik pomocniczy. Spotykam tam statki dość regularnie. Ostatnim razem jak tam wpłynąłem, zauważyłem i zniszczyłem Fiji. Wracając do tematu, to Ja czasami próbowałem przenieść się do którejś flotylli z chyba Lorient. Klikam na transfer, pokazuje "Zmieniono bazę na: null" klikam ok, klikam , klikam klikam klikam klikam klikam klikam klikam i nic...


O wlasnie i ja mam cos podobnego:pomijajac "null" mam jeszcze zmiana bazy "na akademia"...itp..i cos takie bardzo mnie zirytowalo,ze n/gram od okolo 10 dni-wczesniej dwa razy utracilem wpisy i zawsze na maju 1943 gdy chce sie przebazowac na morze srodziemne :evil:
Grzegorz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 19.01.07, 12:13
Lokalizacja: katowice


Posty: 5 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron