1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Cały Czas Te Same Misje !?

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 22 • Strona 1 z 1

Cały Czas Te Same Misje !?

Postprzez Kened » 09.07.06, 07:12

Witam
Mam takie pytanie czy w grze Silent Hunter III są jakieś inne misje oprócz patrolowania ??chodzi mi o tryb Carieer (kampani) jestem w 6 misji i główny cel to patrolowanie przykładowo AN 55 problem w tym że od 1 do tej 6 misji nie było żdanych innych misji (celów) jak patrolowanie przykładowo AN 44 AN 55 AN 47 itp.itd w których kąpletnie sie nic nie dzieje zero walk nic ! misje ukańczam prawidłowo płyne do celu patroluje 24 godziny cele mam success wracam do bazy w bazie dostaje `Renown` dostaje medale mam już - U-Boat Front Clas,Iron Cross Secund Class i Iron Cross First Class ale co z tego jak daje mission i znowu mam dopłyniencie do celu patrolowanie 24 godziny i powrot do bazy :shock: żeby nie było że powtarzam cały czas tą samą misje mam już date 1/15/40 r. może nie zakładałbym tego tematu ale ukończyłem Silent Huntera II całego i tam już w pierwszej albo drugiej misji się walczyło z polskimi okrętami pózniej cały czas się coś działo a tu nic tylko patrol :D może miał ktoś podobny problem ? może ja coś zle robię ? gre mam w wersji 1.0 zero instalowanych modów dodatków itp.
z góry dzięki
Pozdrawiam
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez Brodołak » 09.07.06, 07:49

Na tym polega urok służby na okręcie podwodnym. Najpierw przez dwa tygodnie monotonia służby patrolowej a potem przez dwa dni nawała roboty, a później znowu nuda i poszukiwanie celów. :D
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.770.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Łata » 09.07.06, 10:02

Fajnie by bylo gdybysmy czasem dostawali jakies misje specjalne, nie musza byc az super zgodne z faktycznymi misjami ale np jakis rejs zwiadowczy do wrogiego portu, sluzba meteorologiczna, stawianie min, ratowanie rozbitkow z innych okretow, transport surowcow do Japonii i spowrotem, wysadzenie dywersantow, ucieczka z Francji do Norwegii w '44 albo kilka misji jako mleczna krowa ew flak boot. No i wielka szkoda ze znow nie ma wilczych stad a komunikacja radiowa jest bardzo uboga i wrecz bezuzyteczna.
Łata
Leutnant zur See
 
Tonaż: 109.000 BRT

Dołączył(a): 26.08.02, 15:41
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kened » 09.07.06, 10:03

Brodołak
Dzięki za odpowiedz :D widocznie Silent Hunter II był bardziej dynamiczny ale nic jeszcze jakbyś mógł mi napisać kiedy a w zasadzie w której misji zobacze jakiś inny głowny cel misji niż patrol do punktu X patroluj 24 godziny i wracaj do bazy ?? w której misji zobacze np.przejmij konwój ,zatop ten i tamten okręt,zatop ogólem 200 ton :D ???
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez Łata » 09.07.06, 10:09

Nie ma takich misji, masz po prostu szukac wszystkiego na wlasna reke czyli tak jak to bylo. Oczywiscie czasem dostajesz meldunki o wrogich konwojach ale tylko od Ciebie zalezy czy je zaatakujesz. W SHIII konwoje,pojedyncze statki, lotnictwo i grupy uderzeniowe za kazdym razem sa losowo ustawianie a nie jak w SHII ze twardo zakodowane i zawsze w tym samym miejscu o tej samej porze - zreszta to byla bolaczka SHII bo kazdy chcial dynamiczna kampanie. Aha - w SHII faktycznie byly misje a w SHIII sa rasowe patrole bojowe ;)
Łata
Leutnant zur See
 
Tonaż: 109.000 BRT

Dołączył(a): 26.08.02, 15:41
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kened » 09.07.06, 10:46

Łata
Dzięki za odpowiedz teraz to już wszystko kumam :D i uspokoiłeś mnie bo myślałem że coś z grą jest nie tak pewne przyzwyczajenia zostały z SH II i dlatego
Dzięki
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez Flysz » 09.07.06, 11:05

Grając z zainstalowanym modem Grey Wolwes w 1944 roku otrzymywałem radiogramy dotyczące ochrony własnych konwojów płynących w niedalekim sasiędztwie Bergen.Alianckie grupy uderzeniowe(jak narazie spotkałem w nich tylko od 4-6 niszczycieli różnych klas i czasem korweta Flower),przedostawały się na ich przypuszczalny kurs i atakowały je.Były pojedynki artyleryjskie itp. Sam obserwowałem to wszystko i raz postanowiłem podejśc bliżej i storpedować niszczyciela no i udało się.V&W Destroyer dostał 2 torpedy,przełamał się na pół i szybko zatonął,później część grupy, korweta Flower i Hunt III rzuciły się w pościg za mną,ale dałem nura dośc głęboko i na cichej predkości zdołałem ich zgubić.Z liczącego 8 statków mojego konwoju asystowałem później juz tylko dwóm frachtowcom.Na dno poszły 4 niszczyciele angielskie:D Byłem w szoku że statki handlowe z jednym,góra 2 działami pokładowymi zrobiły im taką jatke :D Ach..zapomniałem jeszcze dodać że ochrone mojego konwoju stanowił jeden FtBoot,ale ten chyba pierwszy poszedł na dno z tego co pamiętam :)
Flysz
Leutnant zur See
 
Tonaż: 100.000 BRT

Dołączył(a): 17.01.06, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Flysz » 09.07.06, 11:07

Do powyższego postu chciałem dodać jeszcze że oprócz tych wiadomości radiowych które opisałem powyżej,normalnie miałem przydzielony jak zawsze kwadrat patrolowania,wtedy chyba AF 65:)
Flysz
Leutnant zur See
 
Tonaż: 100.000 BRT

Dołączył(a): 17.01.06, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alina » 12.07.06, 21:54

mam pytanko ? - wskoczę tutaj aby nie robić nowych tematów

czy są jakieś misje w sp pojedyncze które chodzą bez The Grey Wolves ?
Alina
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 02.09.05, 12:28
Lokalizacja: z Grodu Kraka

Postprzez Shakatan » 13.07.06, 23:58

Na http://www.subsim.com w dziale download są jakieś misje pojedyńcze do ściągnięcia (zaraz pod modami). Linki do innych powinny być na forum subsim.
Pozdrawiam
Shakatan
Leutnant zur See
 
Tonaż: 101.000 BRT

Dołączył(a): 19.02.06, 17:30
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Kened » 07.08.06, 17:24

żeby nie robić nowych tematów mam pytanko jestem w 9 patrolu (9 misja) i mam start z Wilhemshaven jak zwykle i do wykonania patrol NULL (chyba zero) i powrót do bazy w Brest wszystko ok tylko tego portu nigdzie na mapie nie widzę czy ktoś wie o co chodzi w tej misji ?? gdzie mam płynąć co robić ??
z Góry dzięki
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez FarszU » 07.08.06, 17:27

Musisz poprostu dopłynąć do portu Brest ( Zachodnio północne wybrzeże Francji). :)
FarszU
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 63.000 BRT

Dołączył(a): 12.05.06, 21:39
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Kened » 08.08.06, 14:23

To że Brest leży gdzieś u wybrzeży Francji to ja wiedziałem tyle że poprostu tego tam nie ma :shock: no poprostu znikło nie ma nazwy nie ma kropki nie ma NIC !!!
FarszU mimo wszystko dzięki za odpowiedz może z grą jest coś nie tak albo ja musze się zwrócić o pomoc do okulisty
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez dragonfly » 08.08.06, 18:25

Na bank coś jest walnięte z grą, bo Brest to jedna z najważniejszych baz U-Bootów :D
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Reaven^ » 09.08.06, 11:06

hehe dobre pytanie ja mialem to samo sprawdzalem mapy atlasy wszystko byle by zlokalisowac "Brest" iestety jest to jeden z kilku razacych błedow SH III poprostu jest to patror w ktorym ie ma innego wyjscia jak nacisnac esc ...
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Dyzurny » 09.08.06, 16:11

A moze kombinowales cos z GW i nie wyszlo? Albo z innym modem dodajacym porty? U mnie kiedys wszystkie porty zniknely...
Dyzurny
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 25.000 BRT

Dołączył(a): 08.06.06, 18:17

Postprzez Kened » 11.08.06, 13:58

Dyzurny
Nie mam zainstalowanego żadnego moda dodatku itp.mam wersje gry 1.4b (nie polską) i to tyle nigdzie nic nie mieszałem żadnych edytorów i tym podobnym może jest tak jak pisze Reaven
A tak pozatym
Reaven
Może wiesz jak to naprawić ?? co Ty wtedy zrobiłeś ?? jest jakaś szansa żeby zlokalizować port Brest i tam dopłynąć ?? może jakiś inny patch ?? czy może jednak na tym się Moja gra kończy ??
Z góry dzięki
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez jack_410 » 11.08.06, 14:15

Nie wiem czy masz mozliwość zaoptrzenia w Hiszpani - chyba na "vanili" tego nie było bo mozna by poprostu dąc se spokój i poplynąc po patrolu do Hiszpani i zobaczyc czy to cos zmieni w nastepnym patrolu...
ewentualnie jest walnieta mapa kampani - tznaczy jej częśc opisujaca bazy lub jej pliki konfiguracyjne - tznaczy np. niema "startowej daty" dla Brestu itp/itd ect....
Moim zdaniem dograj sobie jakas modowaną kampanie i po klopocie...
lub np. SH3Commandera - ma poprawione w stosunku do orginalu "flotylle" itp...
do drugie bardziej Ci polecam jako "bardziej stabilne" jesli nie jesteś zwolennikiem ssania duzych pakietów z sieci... :D
jack_410
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 28.000 BRT

Dołączył(a): 12.07.06, 17:12
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Myszkin » 11.08.06, 14:21

jack_410 napisał(a):Nie wiem czy masz mozliwość zaoptrzenia w Hiszpani - chyba na "vanili" tego nie było


Nie, na gołym SH3 nie ma możliwości zaopatrzenia w Hiszpanii.
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez Kened » 12.08.06, 11:38

Co do portu Brest to chyba był błąd gry !!Zrobiłem tak popłynołem do portu Lorient troche niżej jest Bordeaux ale zdecydowałem się na Lorient dopłynołem do portu zakończyłem misje Dock At In Lorient i zakończyłem misje teraz wgrałem nową(10 patrol) i mam port BREST !!! tzn start z Lorient do Brest i port Brest nagle się ukazał na mapie (jest wyżej niż Lorient wcześniej go tam nie było !!!!) jest kropka jest nazwa :D :D dokładna lokalizacja portu Brest to BF28 !! poniżej kwadrat BF52 jakby ktoś nie wiedział
Pozdrawiam ALL
Kened
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 08.07.06, 15:05
Lokalizacja: z Piekła

Postprzez Reaven^ » 13.08.06, 12:33

no ja zrobiłem identycznie zadokowalem w Lorient i modliłem sie zeby brest sie pojawił i pojawił sie jest to zwykły błąd gry i tyle
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez BNP » 01.10.06, 09:53

mozna tez zmienic cele misji w "random grid location" w SH Com.Jezeli cos nie gra z mapa-kliknij na random i wybierze Ci nowy kwadrat do patrolowania.
BNP
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 1.000 BRT

Dołączył(a): 04.09.06, 07:16
Lokalizacja: z wyspy


Posty: 22 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości