1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Backup save'ów?

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Backup save'ów?

Postprzez Bart1313 » 17.09.07, 12:31

Na wstępie chciałbym się przywitać z gronem podwodniaków :D

Teraz pytanie: Jak powszechnie wiadomo gdy zostaniemy zatopieni w GWX kampanie szlag trafia... I teraz co zrobić by jednak tak się nie działo? Czy wystarczy na przykład zrobić backup folderu z moją karierą(czy jakieś jeszcze pliki?) na wszelki wypadek przed patrolem?

Zasadniczo na początku ta opcja mi się podobała (w końcu w czasie wojny załogi nie miały w zwyczaju zmartwychwstawać). Jednak gdy dotarłem do 1943 roku z moją boską ekipą i wracając do Wilhemshaven pełen dumy z tonażu grzmotnąłem w tą parszywą wyspę to odechciało mi się wszystkiego... :(

Kolejna kampania w robocie i nie chciałbym powtórki, wiec jak mogę zrobić backup save'a na wszelki wypadek?
Bart1313
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 17.09.07, 12:17
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez dragonfly » 17.09.07, 13:00

Wystarczy przekopiować zawartość Katalogu z sejwami w inne miejsce na dysku i potem je podmienić. Gorzej jeśli grasz poprzez SH3 Cmdr, wtedy nie wiem czy taki "myk" przejdzie.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Bart1313 » 17.09.07, 14:39

No właśnie gram z SH3 Cmdr...
Zrobiłem właśnie śledztwo. Wystarczy skopiować sobie z "career" folder o nazwie takiej jak dowódca którym się gra, a w krytycznej sytuacji zamienić go z oryginałem. Wg mnie działa:D
Bart1313
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 17.09.07, 12:17
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez z8k » 17.09.07, 15:00

Bart napisał(a):Teraz pytanie: Jak powszechnie wiadomo gdy zostaniemy zatopieni w GWX kampanie szlag trafia


Kiedyś zatopił mnie niszczyciel z eskorty. Miałem save zrobiony przed atakiem na konwój i wczytałem go (zasadniczo gram do pierwszej śmierci, ale się wkurzyłem ;-) ). Wszystko działało jak należy. Mam GWX 1.03 i SH3 Cmdr.

Pozdrawiam
z8k
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 62.000 BRT

Dołączył(a): 08.08.06, 20:08
Lokalizacja: Zgorzelec i Wrocław


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron