1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Aces of the Deep vs Silent Hunter III

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 3 • Strona 1 z 1

Aces of the Deep vs Silent Hunter III

Postprzez Wojtek7060 » 25.06.09, 09:45

Witam podwodniaków :D Poruszyłem ten temat by porównać dwie gry:
-Aces of the Deep-stara,brzydka grafika(w tamtych czasach ładna),raczej słaby dźwięk(mi się bardzo podoba),świetną grywalność,cudowny klimat(,,Brudna" walka, zaszczucie) maksymalny realizm(przyklejanie się do mulistego dna oceanu)inteligentni wrogowie,doskonale zachowująca się eskorta(mogą męczyć bombami cały dzień)Wilcze Stada,kontakt radiowy z innymi U-Bootami i dowództwem,problemy z przepływaniem przez ciasne przejścia.
-Silent Hunter III-w miarę nowa,bardzo ładna grafika(choć dla mnie świat jest za sterylny,psuje klimat,wszystko jest ,,za ładne")piękny dźwięk,dobrą grywalność,przeciętny klimat(dla mnie),dobry realizm choć popsuty przez bugi,średnio inteligentni wrogowie,dobrze zachowująca się eskorta choć nie zawsze(za szybko odpuszcza)brak Wilczych Stad(dokładnie brak innych U-Bootów,gram bardzo długo i żadnego nie spotkałem)
WYNIK: Aces of the Deep zwycięża!!!
To oczywiście tylko moje zdanie,dla mnie bardziej liczy się klimat niż grafika.Teraz czas na was!
Ostatnio edytowano 29.07.10, 12:15 przez Wojtek7060, łącznie edytowano 1 raz
Wojtek7060
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 54.000 BRT

Dołączył(a): 27.05.09, 14:56

Re: Aces of the Deep vs Silent Hunter III

Postprzez irek » 26.06.09, 09:49

witam...
W Silent Hunter III przede wszystkim brak jest wilczych stad.... to jest podstawowy błąd gry :oops: ..... mnie grafika się podoba.... zwlaszcza sztorm na morzu :D, naturalnie gra ma sporo bugów... ale ją także uwielbiam:)
Choć Aces of the Deep jest grą o której, aż do śmierci bedę pamiętał :mrgreen:
irek
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 24.07.08, 12:22

Re: Aces of the Deep vs Silent Hunter III

Postprzez Wojtek7060 » 26.06.09, 14:24

Nie twierdze że grafika jest zła,technicznie jest przepiękna ale nie trafiła w mój gust.
PS-Jak łatwo śledzić konwój? (W AOTD)
Wojtek7060
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 54.000 BRT

Dołączył(a): 27.05.09, 14:56


Posty: 3 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości

cron