1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

'Podwodna' Wolfpack ;-)

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 168 • Strona 4 z 71, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Postprzez matchaus » 14.03.04, 15:08

Ubi --> Ale w odróżnieniu od tych naszych polskich "seamanów" tutaj jest wyższa średnia wiekowo - intelektualna :)

Już ja wolę pogadać z kimś "na poziomie" niż pograć z trollem ;):D
(Jatzoo - to OCZYWIŚCIE nie do Ciebie :D)

A zupełnie serio, to może ktoś jeszcze się skusi na jakiś patrolik?
Na dobrą sprawę nie wiem, kto jeszcze ma możliwość pograć w sieci w SH2...
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 14.03.04, 16:41

'BdU waiting for orders...' - jezeli komus sie nudzi - niech da znac przez GG, i znow sobie poplywamy - a moze i polatamy ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 14.03.04, 16:54

Jaca --> dziś siedzę w szkole prawie cały dzionek i nie dam rady wskoczyc na łowy, poza tym wieczorem wraca z domu kumpel, którego komputer ostanio wykorzystywałem :-)

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 14.03.04, 17:09

U-boot, ja bym spróbował jeszcze raz z połączeniem od Ciebie - być może 'zatrzymałeś' się po drodze poprzez mojego firewalla (tak jak wczoraj Matchaus)...
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez amigo » 14.03.04, 21:32

Reszta wyje z zazdrości, ponieważ nie posiada stałego łacza !!!!!!!
Jaca czy już się przekonałeś do SH @???
Pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez Jatzoo » 14.03.04, 21:55

Amigo, co do SH2 to zawsze myślałem, że to symulator okrętu podwodnego - a z tego co możesz wyczytać w innym topicu, jest zgoła inaczej ;)

Więc na pytanie sam sobie odpowiedz...
(Ale trzeba jakoś zmarnować te ostatnie resztki wolnego czasu ;))
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 14.03.04, 22:22

Jaca --> jesli jutro wieczorem znajdziesz czas to możemy przetestować moje łcze jeszcze raz. Dziśjestem padniety :-)

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 14.03.04, 22:32

OK U-boot - zobaczymy czy jutro nam się coś uda...
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 15.03.04, 20:50

Witam
Choć admina dziś znowu nie zastałem w pracy (może chłopina umarł - niech mu ziemia lekką będzie), za kilka minut zwodowana zostanie kolejna próba połączenia, jeśli się uda, dobrze, jeśli nie czekamy na wypłynięcie do piątku :-)

A swoją drogą przydałby się nam ktoś grajacy jak DC, wszakże zatopić ludzkiego niszczyciela to nie to samo co niszczyciela kierowanego pzrez kompa

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 15.03.04, 23:01

Cała sprawa z U-bim już się wyjaśniła...

Udałem się osobiście do BdU i interweniowałem w tej sprawie u samego Lwa - okazało się, że w czasie kiedy U-boot udał się do Berlina, aby osobiście odebrać od Fuhrera brylanty do Krzyża Rycerskiego, ktoś (jestem już na tropie kto) nie przekazał na U-552 nowej maszyny szyfrującej Enigma wyposażonej w dodatkowy rotor - U-boot więc starał się odbierać sygnały z BdU nie potrafiąc ich odszyfrować...

...ale to już przeszłość...

Ubi zrekonpensował sobie straty kilkukrotnie - wątpię by alianci poraz kolejny wysłali konwój na wody Karaibów :wink:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 16.03.04, 07:02

Witam
Wszystko się wyjaśniło winni zostaną ukarani a alianci nie zobaczą kompletu swoich statków w portach.
Nie da się ukryć, że w trakcie gry zbiornikowce czasami zmieniały swoje położenie skokowo :-) ale nie można wymagać cudów patrząc na to jaką mam siec.

Wczorajsza bitwa, była jednostronnym przedstawieniem, topiliśmy z Jacą tankowce, czasem nawet jednostki eskorty. Podczas zanurzenia nie utrzymawilśmy kontaktu, co powodowało strzelanie do tych samych celów.
Mało tego, topiąc te biedne frachtowce miałem potężne wyrzuty sumienia, co chwila słyszałem wybuchy bomb głębinowych, oraz obserwowałem gejzery na powierzchni morza.
Wydawało mi sie, iż w chwili, gdy ja beztrosko topię statki Jaca przechodzi teraz piekiele męczarnie, jego wręgi trzeszczą, żarówki pękaja a on lawiruje swym okrętem i ucieka od przeznaczenia.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez U-boot » 16.03.04, 07:04

Trwało to można rzec w nieskończoność
Okręty eskorty miały potężne zapasy bomb
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez U-boot » 16.03.04, 07:07

Jakież było moje zdziwienie, gdy po wynurzeniu w szkłach lornetki zobaczyłem całego i nawet nie draśniętego Jacę :-)

W chwiliach, gdy ja martwiłem sie o niego, on martwił się o mnie.
Bomby głebinowe były przeznaczone dla wieloryba :lol:

No chyba, że któryś z panow podłaczył się niepostrzeżenie i odciągnął od nas jednostki eskorty.

Pozdrowionka
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez matchaus » 16.03.04, 09:36

Ha! A więc BdU znów Was wysłało na morze!

U-107 pobrał już prowiant, zatankował paliwo i po zebraniu ostatnich maruderów z okolicznych burdeli, jest w stanie około 22.00 wyjść w morze!
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez U-boot » 16.03.04, 10:11

BdU cierpi na niedostatek kadry, wysyła zatem na morze to co ma pod ręką.
Zarówno nowicjuszy - o zerowym pojęciu na temat walki jak i zdezelowanych weteranów, których nerwy są już dawno w strzępach.

Znając nasilenie walk na froncie - wielce prawdopodobna jest dzisiejsza akcja trzech samotnych wilków przeciw masie alianckich frachtowcow.

Pozdrowionka

p.s.
U-107
Sprawdzić skrzynkę !!
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 16.03.04, 10:19

Wróciłem właśnie z BdU...

Lew był jakiś... obcy - patrzył na mnie swoim wzrokiem, przeszywając na wskroś - był.... smutny i przygnębiony.

Nie wiedziałem co się stało - lecz po kilku słowach wstępu, postawił sprawę prosto. Tak jak zwykle - bezpośrednio i bez żadnych ogródek... To nie czas i miejsce na czułość i rozrzewnienie...
Jest wojna...

B-Dienst znów wykrył kolejny trasport wojsk na Morzu Śródziemnym. Kierował się na Maltę. Donitz wiedząc jak wielkie straty U-Bootwaffe poniosła próbując zatopić pierwszy konwój, wiedział, że skazuje nas na spotkanie z naszym przeznaczeniem - to właśnie 'to' kryło się w jego oczach kiedy spojrzał na mnie z rana..

Naszą szansą jest liczebność stada. Donitz obiecał, że dziś przeznaczy jeszcze większą liczbę okrętów niż wcześniej - to jedyna nasza nadzieja...
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Grom » 16.03.04, 11:19

heheheh nick mowi sam za siebie. Zapraszam na http://vpnavy.e-technologie.biz/ do naszej floty. Jest pare glodnych wilkow ze mna na czele. Wszelka pomoc w grach i konfiguracji do online
Grom
 

Postprzez Grom » 16.03.04, 11:27

No a teraz sie nawet zarejestrowalem na forum. I witam wszystkich serdecznie. Jestem Grom most heartless DD skiper oraz former Virtual Polish Navy floty online Silent Hunter 2 , Destroyer Command & Sub Command. Kazdy kto szuka rozrywki na wirtualnym morzu czy to w grze rankingowej czy fun jest mile u nas widziany. Mamy nadzieje nawiazania blizszej wspolpracy.
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez U-boot » 17.03.04, 00:04

Lew zawsze powtarzał, że Morze Śródziemne nie jest odpowiednim teratrem dla U-bootwaffe.
Dzisiejszy wieczór to potwierdził.
Zbyt przejrzysta woda, mnogość niszczycieli wyskakujących za ścian deszczu, samoloty i tempetratura.

Dwóch poległo wraz z całymi załogami ale jeden ich pomscił !!

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 17.03.04, 01:12

Nauczony doświadczeniem oraz przestrogą Donitza postanowiłem być tym razem bardziej ostrożny... Zbyt wielu wspaniałych podwodników zatonęło na tych zdradliwych wodach... To zdecydowanie nie jest teatr dla U-Bootwaffe...

Po kilkudziesięciu minutach ciągłego manewrowania udało mi się ominąć główny trzon eskorty - niestety, pozostał następny, jeszcze bardziej złowróżbny. Nie widziałem innej szansy jak tylko zejść jak najgłębiej się da, i cichcem przemknąć pod nimi..

Na 190 metrach okręt ledwo się trzymał.. Tuż jak nade mną przepływała kolejna grupa eskorty, zaczęły puszczać nity - czy tam na górze są już dostatecznie z przodu, bu w kilwaterze własnych szumów usłyszeć jak mój okręt pęka...? To pytanie kołatało mi się w głowie bez przerwy - ale udało się...

Jeszcze tylko przejść dalej... jeszcze dalej... i jestem w środku...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Jatzoo » 17.03.04, 01:18

Niestety... odgłosy po drugiej stronie tego wielkiego konwoju budziły w moim sercu niepokój o moich współbraci tej niedoli...

Nieustanna kanonada bomb głębinowych świadczyła, że po powrocie z tego patrolu, w bazie nie zobaczę tych radosnych i uśmiechniętych twarzy...

Jedyny sposób w jaki mogłem im pomóc - to odciągnąć część eskorty z tamtego rejonu. I choć Donitz zabronił marnować torpedy na marne eskortowce - nie mogłem tak stać w bezruchu, jak moi przyjaciele szli na dno...

Dostępu do transportowców bronił już tylko jeden eskortowiec - zapewne pewny tego, że wszystkie U-Booty poległy, niespodziewał się tak szybkiego końca - 30 sekund, i już przestał istnieć...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Jatzoo » 17.03.04, 01:22

Droga do cennych transportowców stała otworem...

To już była tylko kwestia kilku chwil, kiedy przestałyby istnieć... gdyby nie radiogram z BdU...

Wszystkie U-Booty zostały w trybie natychmiastowym odwołane z patrolu. Donitzowi nigdy się to nie zdażało - w takiej chwili, w takim momencie - zostawić to wszystko...?

Wierzyć mi się nie chciało - tylu chłopaków znalazło tu swój grób - a ja, mogąc ich pomścić muszę jak wilk z podkurczonym ogonem wycofać się stąd...

Musiało wydarzyć się coś naprawdę bardzo ważnego...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez matchaus » 17.03.04, 02:01

...Tą palącą koniecznością okazało się zaatakowanie niezmiernie cennego konwoju w okolicach Azorów.

Wszelkie dostępne U-Booty miały zostać tam skierowane w trybie natychmiastowym!

Dodatkowo Doenitz nie pragnął poświęcać swych kolejnych dowódców, z powodu wprowadzenia przez Aliantów nowej, tajnej broni - niszczycieli widmo!

Na screenach mamy właśnie przykład, jak ów tajemny niszczyciel dokonuje taranowania U-Boota, a później wycofuje się na wstecznym biegu w nieznane! (oczywiście pojawił się nagle i w odległości umożliwiającej skryty atak z zaskoczenia)...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez matchaus » 17.03.04, 02:16

Grom ---> Miło Cię widzieć.
A więc znasz się na tym wirtualnym rzemiośle jakim jest pływanie destroyerem w DC.
Hmmm... A jakim dysponujesz/dysponujecie łączem?
Gdyż na Neo pływanie np. w czwórkę, sądzę, że będzie sporym problemem...

Próbujemy jak widzisz testować SH2 pływając samymi U-Bootami, ale troszkę komicznie to wygląda :)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez matchaus » 17.03.04, 02:29

Relację z misji na Azorach zapodam jutro.
Tutaj klepnę tylko w skrócie:

15 statków poszło na dno, w tym 3 DD.
Łączny tonaż zatopień to (bagatela) 88213 BRT!

(DD niestety czekały na ciosy łaski... bez żywego przeciwnika, gra będzie albo masakrą dla wrażych merchantów, albo... dla nas :))
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Poprzednia stronaNastępna strona

Posty: 168 • Strona 4 z 71, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Powrót do SH II



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości