1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Sub Commander Roguelike

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Sub Commander Roguelike

Postprzez Wojtek7060 » 28.05.14, 21:54

Witam wszystkich! Dłuuuugo mnie tutaj nie było więc zaczynam nowy temat. Ostatnio znalazłem na necie prawdziwą perełke-Sub Commander. Gra typu roguelike(generalnie pełna swoboda,klimacik,bardzo prosta,minimalistyczna grafika). Hmm... Gra jest jeszcze w fazie Beta czy tam Alfa ale póki co brakuje tylko opcji zapisu gry. Autor ma zamieścić taką możliwość niebawem. Póki co za szybko wychodzą nowe wersje więc nasze savy by po prostu nie pasowały do wersji. Pograłem ze dwa dni i jak dla mnie to najlepszy symulator. Klimat jest po prostu nieziemski,realizm dobry. Piękne są takie szczegóły jak np minimalnie losowa wytrzymałość okretu na ciśnienie. Raz zgniecie nas na 350 metrach,raz na 360. Coś pięknego. Generalnie czasy zimnej wojny. Ponad 30 państw,piękna dyplomacja i misje generowane losowo(np zwiad w porcie). Ale co najwiażniejsze-jest to podobne do FTL czyli musimy też ciągle dbać o okręt. Są losowe katastrofy i uszkodzenia. To troszke denerwuje ale autor pozwolił na zmiane ustawień co zmiejsza prawdopodobieństwo np uszkodzenia reaktora. Co tu dużo mówić-pobierajcie 10 mb i sprawdzie to sami:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=202304

Gorąco polecam. Jak dla mnie połączenie Silent Huntera i Dangerous Waters. Czekam na wersje finalną;)
Wojtek7060
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 54.000 BRT

Dołączył(a): 27.05.09, 14:56

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron